Aktualności

Szanowni Państwo,

Biuro Karier Centrum Edukacji Medycznej zaprasza studentów Uniwersytetu Medycznego w  Lublinie do udziału w INTRO MEETING on-lineBezpieczeństwo Pacjenta w procesie akademickiego kształcenia kadr medycznych”. Spotkanie odbędzie się na platformie zoom w dniu 4 grudnia 2023 roku, godz. 17:00-19:00.   

W ramach wydarzenia zostaną przedstawione zagadnienia szeroko dyskutowanego bezpieczeństwa pacjenta i kadr medycznych w aspekcie edukacyjnym, prawnym oraz psychologicznym. Bezpieczeństwo pacjentów stanowi podstawową zasadę opieki zdrowotnej i jest jednym z wyzwań w obszarze zdrowia publicznego. Traktowanie pacjentów jak partnerów w procesie leczenia wpływa na:

  • efekty terapeutyczne
  • poprawę bezpieczeństwa
  • satysfakcję pacjenta i medyka.

INTRO MEETING stanowi pierwszy etap realizacji programu Ambasador Bezpieczeństwa Pacjenta, nad którym patronat objął Rzecznik Praw Pacjenta i będzie realizowany dla grupy 20 wybranych uczestników, studentów naszej Alma Mater w okresie od lutego do czerwca 2024 roku. W trakcie spotkania przedstawione zostaną również założenia i zasady w/w programu.

Szczegóły: https://umlub.pl/pl/bezpieczenstwo-pacjenta-w-procesie-akademickiego-ksztalcenia-kadr-medycznych-program-ambasadorski-dla-studentow-uniwersytetu-medycznego-w-lublinie/

Zapisy do dnia 30.11.2023 r. na adres mailowy: biurokarier@umlub.pl

Serdecznie zapraszamy.

Kontakt:

Biuro Karier

Centrum Edukacji Medycznej

Uniwersytet Medyczny w Lublinie

tel. 81 448 50 75

e-mail: biurokarier@umlub.pl

 

 

 

Logo

081 448 50 75
biurokarier@umlub.pl
Al. Racławickie 1, 20-059 Lublin. pok.13
ITEM ITEM RED

© 2022 - ITEM - Wszystkie prawa zastrzeżone.

ITEMRED : v.1.5